Pl Gb
Aktualności

Zapraszamy na piknik naukowy w Bionanoparku!

 

Z okazji urodzin naszego Miasta serdecznie zapraszamy na piknik naukowy, który odbędzie się w Bionanoparku w najbliższą sobotę, 29 lipca w godzinach: 10.00 - 15.00!

 

Dla uczestników "Bionanochill" przygotowaliśmy szereg atrakcji rodem z naszych laboratoriów:

10.00 – 15.00 - WARSZTATY MŁODEGO NAUKOWCA 

(UWAGA! Zapisy pod adresem: media@bionanopark.pl)

Nasi naukowcy w przystępny sposób odkryją przed wami fascynujące tajemnice otaczającego świata i zdemaskują prawa rządzące fizyką i chemią.

10.00 – 15.00 – BIONANOQUIZ

Wszystkich, którzy lubią rywalizować zapraszamy do udziału w gigantycznej molekularnej grze planszowej. Aby przekroczyć linię mety trzeba będzie odpowiedzieć na kilka pytań z zakresu wiedzy o naszej firmie oraz przypomnieć sobie, co opowiadali nauczyciele chemii, fizyki, czy biologii. Na zwycięzców czekają niespodzianki!

10.00 – 15.00 – LOGICZNE WYGIBASY 

Pod czujnym okiem naukowców Bionanoparku będzie można sprawdzić swoją umiejętność rozwiązywania łamigłówek.

12.00 – 12.30 - DYKTANDO MOLEKULARNE

Po spektakularnym sukcesie przygód Nicienia C.elegans i dociekliwego Izotopka  w tym roku poznacie relację z wyprawy Mikrobiomka.

10.00 – 15.00 – WIRTUALNA PODRÓŻ Z INPLANNER 

Firma z naszego inkubatora przeniesie Was w nowy wymiar, a właściwie w trójwymiar. Dzięki wykorzystaniu specjalnych gogli będzie można poczuć się, jak pasażer przyszłości.

 

Zmęczeni atrakcjami będą mogli zrelaksować się wypoczywając na leżakach i sącząc napoje… kipiące molekułami. ZAPRASZAMY!!!

 

 

powrót