Pl Gb
Aktualności

Spotkanie dla start-upów z ekspertami INC Investment&Consulting

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z ekspertami firmy INC Investment&Consulting, które odbędzie się w Bionanoparku 12 lipca o godz. 12.00 w sali 0.16.

To unikalna okazja dla start-upów z branży IT, biotechnologicznej i sektora medycznego, aby dowiedzieć się, jak pozyskać finansowanie na swoje projekty. Spotkanie poprowadzą: prof. Paweł Śliwiński - Kierownik Katedry Finansów Międzynarodowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Prezes Domu Maklerskiego INC i INC S.A. oraz Piotr Białowąs - Prezes pierwszego funduszu venture capital w Rumunii: Carpathia Capital. W spotkaniu wezmą ponadto udział potencjalni inwestorzy.

Grupa INC S.A. od ponad 20 lat funkcjonuje jako polska spółka doradczo-inwestycyjna działająca na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego. Od roku 2006 spółka jest notowana na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. INC S.A. była wielokrotnie nagradzana przez GPW, Forbes, Home&Market jako najaktywniejszy autoryzowany doradca NewConnect. W 2009 r. otrzymała nagrodę GPW za wkład w powstanie rynku Catalyst.

powrót