Pl Gb
Aktualności

Zagłosuj na Indywidualne Implanty Medyczne

„Bringing tech&sience closer to people” to międzynarodowy projekt, mający na celu promocję wynalazców i innowatorów. Wśród organizatorów są m.in. UNESCO i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach będą mieli możliwość promowania swoich projektów na międzynarodowych rynkach.

Interne.st to platforma B2B dla projektów naukowych i technologicznych.

Pierwszy etap projektu to założenie konta w serwisie Interne.st i szczegółowy opis proponowanego przez nas rozwiązania – w tym przypadku Indywidualnych Implantów Medycznych i korzyści dla lekarzy i pacjentów, jakie daje zastosowanie ich w procesie leczenia.

Obecnie zakwalifikowaliśmy się do półfinału. Do 28 lutego trwa głosowanie internetowe w poszczególnych kategoriach. 1 marca zostaną ogłoszeni zwycięzcy. Dodatkowo, jury wybierze uczestników, którzy będą mogli zaprezentować swoje innowacje podczas Festiwalu w Hannoverze oraz podczas konferencji IMPACT 17’.

Od marca do maja 2017 r. konkursowe projekty będą prezentowane przedstawicielom np. przemysłu, nauki, inwestorom.

Informacje o zwycięskich projektach trafią do dziennikarzy na całym świecie. Oficjalnym patronem medialnym jest  CANAL+Discovery. Laureaci zostaną zaprezentowani w programie „Wynalazcy Przyszłości 2”,

Nasz projekt jest dostępny na stronie:
https://interne.st/closertopeople/project/custom-medical-implants/

 

Jak zagłosować?

 

KROK 1

Wejdź na stronę naszego projektu KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 

KROK 2

W lewym dolnym rogu jest błękitny prostokąt "Vote for this project"

 

 

 

KROK 3

Kliknij w błękitny prostokąt "Vote for this project". Następnie zaloguj się swoim kontem z Facebooka, Google+, LinkedIn, albo załóż własne konto w serwisie Interne.st podając swój adres email

 

 

 

KROK 4

Po zalogowaniu system znów przekieruje Cię na stronę naszego projektu

 

 

 

KROK 5

Kliknij w błękitny prostokąt "Vote for this project"

 

 

 

KROK 6

Po oddaniu ważnego głosu prostokąt "Vote for this project" zamieni się na "Voted"

 

 

Dziękujemy!

 

powrót