Pl Gb

Aktualności

Bionanopark

Bionanopark na Międzynarodowym Kongresie Biogospodarki 2017

Kolejna edycja Międzynarodowego Kongresu Biogospodarki upłynęła pod hasłem: „Biospołeczność w sercu biogospodarki Unii Europejskiej”.

czytaj dalej
Bionanopark

Zapraszamy na największy festiwal technologiczny w Polsce - 4 DEVELOPERS

4 DEVELOPERS to interdyscyplinarny festiwal technologiczny dla programistów, który składa się z różnorodnych ścieżek tematycznych prowadzonych w kameralnych grupach. Idea wydarzenia to tworzenie przestrzeni sprzyjającej aktywności specjalistów - wymianie wiedzy i doświadczeń członków społeczności IT w ramach merytorycznych ścieżek tematycznych.

czytaj dalej
Inkubator

Internetowe rewolucje z doradcami Google

Internetowe Rewolucje to przedsięwzięcie mające na celu wspieranie polskich MŚP w poznawaniu oraz wdrażaniu narzędzi i rozwiązań internetowych.

czytaj dalej
Bionanopark

Bionanopark partnerem merytorycznym Międzynarodowego Kongresu Biogospodarki 2017

Niezmiernie miło jest nam poinformować,iż Bionanopark został partnerem merytorycznym Międzynarodowego Kongresu Biogospodarki 2017.

czytaj dalej
Bionanopark

Konferencja szkoleniowa "Paszport zdrowej kobiety w profilaktyce chorób nowotworowych" .

Jaką profilaktykę stosować aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwory? Na to oraz inne ważne pytania, odpowiedzi udzielili w Bionanoparku profesorowie m.in. z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, Instytutu Medycyny Pracy, Uniwersytetu Medycznego oraz Szpitala im. Kopernika w Łodzi w ramach konferencji "Paszport zdrowej kobiety w profilaktyce chorób nowotworowych" .

czytaj dalej
Bionanopark

X Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017

Kolejna edycja najważniejszego wydarzenia gospodarczego regionu za nami. Bionanopark był Partnerem Merytorycznym tegorocznego Europejskiego Forum Gospodarczego, a Prezes Marek Cieślak aktywnie uczestniczył w spotkaniach networkingowych i panelach dyskusyjnych.

czytaj dalej
Inkubator

Tap to Speak z nagrodą Mocni w Biznesie 2017!

Podczas trwającego Międzynarodowego Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi, na gali Mocni w Biznesie statuetkę w kategorii STARTUP odebrała firma z naszego Inkubatora - Tap to Speak.

czytaj dalej
Bionanopark

Urząd Marszałkowski zaprasza na bezpłatne szkolenia!

Departament ds. Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach/ warsztatach w ramach spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców MŚP z regionu łódzkiego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, poddziałanie II.2.2 Promocja Gospodarcza Regionu.

czytaj dalej
Bionanopark

"Innowacyjne technologie w rozwoju biznesu: Google - Bionanopark - Centrum Druku 3D - PIAP - PŁ"

Centrum Innowacji Biznesowej (CIB) w Łodzi wraz z Bionanoparkiem, Centrum Druku 3D (CD3D), Przemysłowym Instytutem Automatyki i Pomiarów (PIAP) i Politechniką Łódzką (PŁ) zapraszają na inspirujący dzień z innowacjami w biznesie.

czytaj dalej
Inkubator

Firma VPPlant w finale konkursu Startupy w Pałacu

W środę w Pałacu Prezydenckim odbyła się prezentacja zwycięskich projektów w konkursie „Startupy w Pałacu Globalnie”. Wśród 10 startupów, które zaprezentowały się polskim jak i zagranicznym inwestorom była firma z naszego Inkubatora – Virtual Power Plant, reprezentowana przez prezesa Grzegorza Nowaczewskiego.

czytaj dalej