Pl Gb

Aktualności

Bionanopark

Gala Finałowa konkursu Młodzi w Łodzi - Mam Pomysł na Biznes

Wczoraj odbyła się uroczysta Gala Finałowa konkursu Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Biznes! Nagrodę Bionanoparku wręczał Dyrektor Inkubatora - Pan Jacek Łakomski.

czytaj dalej
Bionanopark

Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego na 2018 rok!

Budżet Obywatelski Samorządu Województwa Łódzkiego 2018 to nowa propozycja, której celem jest włączenie mieszkańców województwa łódzkiego do decydowania o przeznaczeniu części jego budżetu na wybrane przez nich zadania.

czytaj dalej
Bionanopark

Bezpłatne szkolenia i warsztaty dla przedsiębiorców MŚP z Województwa Łódzkiego

Celem szkoleń/ warsztatów w ramach spotkań informacyjnych jest przekazanie przedsiębiorcom (aktualnym i potencjalnym eksporterom) praktycznych informacji związanych z umiędzynarodawianiem działalności, połączonych z możliwością wykorzystania różnych form pomocy publicznej, w tym funduszy unijnych, dostępnych w nowej perspektywie w latach 2014 - 2020.

czytaj dalej
Bionanopark

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2017”

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Łódzkiego.

czytaj dalej
Inkubator

Podróż w wirtualny świat transportu

Podczas Konferencji: „Komunikacja i Transport w Mieście” zaprezentowano pojazd autonomiczny dla Łodzi. Nie była to jednak prezentacja, do jakiej przywykliśmy – dzięki wykorzystaniu technologii wirtualnej rzeczywistości odwiedzający stoisko mogli bowiem realnie poczuć się, jak pasażerowie takich pojazdów.

czytaj dalej
Bionanopark

BioForum 2017

W dniach 17 - 18 maja 2017 r. odbyła się w Łodzi kolejna edycja BioForum.

czytaj dalej
Bionanopark

Konkurs ofert na brokera ubezpieczeniowego

"Bionanopark" z o.o. ogłasza konkurs w celu wyboru brokera ubezpieczeniowego na kompleksową obsługę ubezpieczeniową.

czytaj dalej
Bionanopark

Delegacja Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Gościliśmy dziś delegację z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

czytaj dalej
Inkubator

Polfarmex S.A. w Bionanoparku

Potencjał laboratoriów Bionanoparku doceniła wiodąca na rynku farmaceutycznym firma Polfarmex S.A., która od kwietnia stała się najemcą Łódzkiego Inkubatora Technologicznego.

czytaj dalej
Bionanopark

Współpraca Bionanoparku z Biologistyką Spółką z o.o.

Tereny Bionanoparku zyskały nowego lokatora. Jest nim spółka Biologistyka Sp. z o.o. mająca siedzibę w Leżajsku, specjalizująca się w obszarze nowoczesnych technologii biomasy oraz biotechnologii.

czytaj dalej