Pl Gb

Aktualności

Bionanopark

Konferencja EDUinspiracje Zawodowo

Jak ofertę edukacyjną dostosować do potrzeb rynku pracy oraz ułatwić młodym osobom start w dorosłe życie? Na to pytanie starali się odpowiedzieć w Bionanoparku przedstawiciele FRSE, ORE oraz PARP.

czytaj dalej
Bionanopark

V edycja Sesji Dialogu "Miasta Przyszłości"

W Bionanoparku odbyła się Sesja Dialogu oraz wręczenie nagród w corocznym rankingu liderów samorządu prowadzonym przez ośrodek THINKTANK.

czytaj dalej
Bionanopark
Bionanopark

Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich – spotkanie informacyjne w Łodzi

Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia firm w realizacji innowacyjnych projektów.

czytaj dalej
Inkubator

Szkolenie dla najemców Inkubatora

Uczyliśmy jak pracować z klientem oraz trenowaliśmy techniki sprzedaży

czytaj dalej
Bionanopark

Delegacja z Korei Południowej w Bionanoparku

Przedstawiciele globalnej firmy Posco, parku Technologicznego Pohang oraz Koreańskiego Instytutu Badawczego KRIHS odwiedzili nasze laboratoria. Podczas spotkania rozmawiano o ofercie badawczej i możliwościach realizacji wspólnych projektów.

czytaj dalej
Inkubator

Wycisną złoto z rzepaku

Najpierw wynaleźli sposób na pozyskanie ekologicznego i pełnowartościowego białka z rzepaku, a teraz znaleźli też inwestora, który pomoże im skomercjalizować tę technologię. NapiFeryn BioTech wspólnie z tłocznią oleju Grupa Wilmar Marek Wilczyński SKA wybudują na Dolnym Śląsku w Żórawinie pierwszą na świecie taką biorafinerię. Dział rozwoju i główna siedziba firmy pozostaną w Łodzi.

czytaj dalej
Bionanopark

Zagłosuj na Indywidualne Implanty Medyczne

Pomóż nam zwyciężyć „Bringing tech&sience closer to people”

czytaj dalej
Inkubator

CEDRYKI 2016 rozdane!

W Bionanoparku odbyła się gala wręczenia nagród branżowych CD3D 2016. Wydarzenie jest organizowane przez największy portal poświęcony technologii druku 3D w Polsce – Centrum Druku 3D. Nagrodzone zostały najlepsze firmy, urządzenia oraz wydarzenia 2016 roku, przyznana została także nagroda CZŁOWIEKA ROKU 2016 POLSKIEJ BRANŻY DRUKU 3D.

czytaj dalej