Pl Gb

KARIERA

Pracownik techniczno-naukowy w Laboratorium Autentykacji Produktów

W związku z dynamicznym rozwojem  kompleksu laboratoryjnego Bionanopark poszukuje kandydata na stanowisko
PRACOWNIK TECHNICZNO-NAUKOWY W LABORATORIUM AUTENTYKACJI PRODUKTÓW
Numer referencyjny: LAP/PTN/04/17

Opis stanowiska:
Praca w Laboratorium Autentykacji Produktów Bionanoparku. Zakres prac obejmuje:

  • Wykonywanie analiz  składu izotopowego najważniejszych pierwiastków zawartych w żywności metodą IRMS oraz NMR,
  • Obsługę urządzeń laboratoryjnych ze szczególnym uwzględnieniem IRMS i NMR,
  • Udział w pracach badawczo-rozwojowych,
  • Walidację metod analitycznych,
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej,
  • Nadzór nad sprzętem niezbędnym do wykonania analiz (w tym utrzymanie, konserwację, rozwiązywanie problemów związanych z działaniem spektrometrów),
  • Pogłębianie wiedzy w zakresie autentykacji żywności,
  • Wykonywanie innych czynności związanych z pracą laboratorium poleconych przez Managera,

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne  lub pokrewne,
  • Praktyczna znajomości technik NMR i/lub IRMS,
  • Znajomość podstaw metrologii,
  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, w tym słownictwa technicznego,
  • Znajomość podstaw Systemu Zarządzania Jakością ISO, dobrych praktyk laboratoryjnych GLP,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane osiągnięcia i umiejętności dodatkowe:

  • Zrealizowane projekty badawcze (granty, projekty etc.),
  • Dokładność, komunikatywność, samodzielność,
  • Odbyty staż zawodowy w placówce zagranicznej, szkolenia,
  • Otwartość na nowe koncepcje, łatwość przyswajania wiedzy,
  • Doświadczenie w pracy w laboratoriach przemysłowych,
  • Znajomość podstaw systemów zarządzania jakością ISO i GLP,
  • Znajomość drugiego języka obcego,

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności,
  • Pakiet medyczny, sportowy
  • Świadczenia socjalne.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać TUTAJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Informujemy, ze nie zwracamy przesłanych dokumentów. Dokumenty prosimy opatrzyć klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 26 czerwca 1974 roku (Dz. U z 2014r.,poz. 1502 z późn. zm.) Kodeks pracy. Dane będą przetwarzane przez „Bionanopark” sp. z o.o. w zakresie przekazanym przez kandydata bezterminowo wyłącznie dla potrzeb dalszych rekrutacji zgodnie z  ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".