Pl Gb
Info top box
02

INKUBATOR
technologiczny

Inkubator Technologiczny Bionanoparku – wsparcie dla młodych firm

Co oferujemy?

Jeśli masz zamiar założyć własną działalność gospodarczą lub prowadzisz już firmę, skorzystaj ze wsparcia dla nowych przedsiębiorstw, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

W naszym inkubatorze technologicznym wspieramy młodych, innowacyjnych przedsiębiorców, stwarzając im cieplarniane warunki do prowadzenia i rozwoju własnego biznesu. Z naszej oferty skorzystało dotychczas ponad 100 firm, a kilkadziesiąt jest w okresie inkubacji. Nasi podopieczni odnieśli znaczne sukcesy, zyskując wiele prestiżowych tytułów i nagród, jak choćby: Krajowych Liderów Innowacji, Liderów Nowoczesnych Technologii, Parkowych Orłów, Skrzydeł Biznesu, czy European Business Award.

Aby dołączyć do tego grona, musisz spełnić tylko dwa warunki: twoja firma musi działać w branży nowoczesnych technologii i nie może funkcjonować na rynku dłużej niż 3 lata. Limit czasowy nie dotyczy przedsiębiorców o dużym potencjale rozwojowym, którzy planują wdrożyć innowacyjne rozwiązania i prowadzą działalność badawczą, rozwojową lub innowacyjną.

Jak wygląda procedura aplikacyjna?

Prześlij do nas wypełniony formularz aplikacyjny. W ciągu kilku dni zostanie on przeanalizowany przez Dyrekcję Inkubatora. Jeśli pozytywnie przejdziesz weryfikację, podpiszemy z Tobą umowę najmu i... witamy na pokładzie!

Wyślij formularz aplikacyjny

Ceny

Komercyjna cena najmu powierzchni biurowej wynosi 35,00 zł netto plus 14,00 zł netto opłaty eksploatacyjnej, jednak inkubowana firma może się ubiegać o uzyskanie rabatu od czynszu w formie pomocy de minimis nawet do 60%.

Co jeszcze zyskasz współpracując właśnie z nami?

Doradztwo biznesowe pozwoli Ci uniknąć wielu błędów w początkowym okresie działalności, a dostęp do zaplecza konferencyjnego ułatwi umawianie spotkań biznesowych i pozwoli wykorzystać czas jak najbardziej efektywnie.

Nie bez znaczenia jest również przyjacielska atmosfera panująca w Inkubatorze, która pozytywnie wpływa na motywację do pracy. Z kolei sieć networkingowa sprawia, że młode firmy uzupełniają się nawzajem i polecają swoje usługi kolejnym klientom.  

Z naszej oferty skorzystało już z sukcesem wielu młodych przedsiębiorców. Znalazło u nas nie tylko prestiżowy adres, podnoszący wiarygodność młodej firmy, ale także wielu partnerów biznesowych.

Pobierz Regulamin Inkubatora Bionanoparku

Zespół inkubatora zaprasza do współpracy!

 

 

 

 

 

  • prestiżowy adres w przyjaznym otoczeniu zieleni
  • korzystne warunki finansowe najmu oparte na zasadach pomocy de minimis
  • nowoczesne, umeblowane biuro
  • obszerny, bezpłatny parking
  • dostęp do meeting roomów, sal konferencyjnych i przestrzeni wspólnych
  • doradztwo patentowe, księgowe, marketingowe i PR 
  • mentoring
  • pomoc w poszukiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania
  • darmowe szkolenia
  • unikalne wydarzenia networkingowe