Pl Gb
01

BioNANOPARK

Badania laboratoryjne, diagnostyka, analizy medyczne – Bionanopark

Wykorzystaj nasze nowoczesne zaplecze laboratoryjne w preferencyjnej cenie. Bionanopark prowadzi kompleksowe badania produktów na każdym etapie wprowadzania ich na rynek w obrębie różnych branż i sektorów przemysłu.  

Bionanopark specjalizuje się w biotechnologii i nanotechnologii. Jest to jedno z najlepiej wyposażonych w Europie centrów wdrożeniowych dla biznesu. W jego skład wchodzą następujące laboratoria:

  • Biofizyki Molekularnej i Nanostrukturalnej
  • Biotechnologii Przemysłowej
  • Badań Strukturalnych Nanomateriałów
  • Medycyny Spersonalizowanej
  • Biosensorów i Elektroniki Organicznej
  • Autentykacji Produktów
  • Biotechnologii Molekularnej (Biotechnologiczne)
  • Symulacji Molekularnych

Placówki prowadzą badania dla różnych branż gospodarki: spożywczej, chemicznej, medycyny, ochrony środowiska, farmacji, wojskowości. 

Jednym z elementów Laboratorium Biofizyki Molekularnej i Nanostrukturalnej jest Pracownia Indywidualnych Implantów Medycznych, która jako jedyna w Polsce wykonuje implanty medyczne przygotowywane na miarę dla konkretnego pacjenta metodą tzw. szybkiego prototypowania. Niedawno Pracownia poszerzyła swoją ofertę o wytwarzanie implantów weterynaryjnych.

Bionanopark zmienia polski przemysł 

Naszą misją  jest zwiększenie dostępności badań dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Testy produktów na każdym etapie ich rozwoju

W ten sposób pomagamy przedsiębiorcom uniknąć błędnych decyzji biznesowych zanim produkt trafi na rynek. 

Wdrażanie gotowych technologii

Przedsiębiorstwa mogą zakupić i wdrożyć gotowe technologie opracowane przez laboratoria. Co istotne, pracownie objęte są systemami zapewnienia jakości: ISO 9001:2009 i tzw. Dobrą Praktyką Laboratoryjną.

Niższe koszty badań 

Oferujemy konkurencyjne ceny, dzięki czemu nasze usługi są dostępne nawet dla mikro i małych przedsiębiorców.

 

Zapytaj o współpracę